My status

Vítejte na AustraliaExpert Česká republika!   zaregistrovat nebo přihlásit.Nabídka kurzů

Vyhledávání škol

StudyPlanner

Porovnávač cen

Akční nabídky

Knihovna informací

Naše služby

Co je třeba vědět...

Služby a výhody pro klienty:

Čtěte o všech výhodách, které získáte jako klienti AustraliaExpert. Postaráme se o Vás od úplného počátku příprav Vaší cesty až po návrat zpět do České republiky. Využijte zdarma zázemí našeho studentského centra v Austrálii během pobytu.

Kontakty v ČR a Austrálii:

Kompletní seznam kontaktů. Jste nyní v ČR, Austrálii nebo v jiné zemi? Vždy je možné se s námi spojit. Kontaktujte nás osobně, telefonicky nebo elektronicky. Těšíme se na komunikaci s Vámi.

Studentské vízum do Austrálie:

Zde se dozvíte vše o studentských vízech. Celá sekce je vytvořena z často kladených otázek a detailních odpovědí. Klienti AustraliaExpert jsou při podávání žádosti o vízum zastupováni naším registrovaným migračním agentem.

Vyžádání kalkulace studia na míru:

Využijte našich zkušeností, poraďte se s námi o svém záměru a nechte si navrhnout nejvhodnější řešení právě pro Vás. Kalkulací a návrh studia obdržíte ještě ten samý den!

Ubytování v Sydney - vybavené byty:

Všichni naši klienti mohou využít ubytování v plně vybavených studentských bytech za super nízké ceny od 155 AUD za týden. Podívejte se na fotografie z našich bytů.

Zajímavé blogy z Austrálie:

Přečtěte si blogy z Austrálie psané našimi současnými i bývalými klienty. Najdete v nich inspiraci pro své vlastní plány a mnoho užitečných rad a informací z první ruky.

Zajišťování turistických víz:

Nemáte v úmyslu využít možnosti studia na jazykové škole a přejete si od nás zajistit samotné turistické vízum? Zajištění víza můžete nechat na nás.

Jak sestavit plán svého studia?:

Nejste si jisti jaký kurz vybrat, kolik týdnů studia zvolit, kolik týdnů prázdnin a jak vlastně vše sestavit do konkrétního studijního plánu? Podívejte se na nejpopulárnější studijní plány!


FCE přípravné kurzy v Perthu:

Přípravný kurz FCE 12 týdnů 12 týdnů


aktuality

LEXIS ENGLISH - Týdny studia ZDARMA

Pokud podáte přihlášku ke studiu do konce června 2014, získáte týdny studia zdarma navíc. Na všech jazykových školách Lexis English v Byron Bay, Sunchine Coast a Perthu obdržíte za každých 5 týdnů studia navíc 1 týden studia zdarma. Navíc 0 AUD zápisné.


01.04.2014

Podejte přihlášku včas a ušetřete!

Věděli jste, že v Austrálii začíná právě nízká sezóna, která končí až 30.6.2014? V této době nabízí většina jazykových škol řadu zvýhodnění pro podané přihlášky. Využijte nabídek škol s nulovým zápisným, týdny zdarma nebo sníženým školným. Většina těchto nabídek končí k 30.6.2014. Stačí jen podat přihlášku včas a ušetřit. Platí i pro odjezdy naplánované na září a říjen 2014! Přesné kalkulace a návrhy studijních plánů vytváříme na vyžádání ještě ten samý pracovní den.


05.03.2014

Kaplan Int. Colleges – snížení cen o 10%!

Mimořádná nabídka: Kaplan Int. Colleges snižuje dočasně ceny všech denních jazykových kurzů o 10%. Denní kurzy tak můžete studovat za cenu již od 220 AUD za týden! Ceny v našem online studijním plánovači již toto snížení zohledňují. Nabídka platí pro přihlášky podané do 31.8.2014.


31.01.2014

Předvánoční nabídka letenek od Korean Air

Zpáteční letenka do Sydney za 20500 czk se všemi poplatky? Na Nový Zéland je to zhruba o tisíc korun dražší? Prodej jen do konce roku a odlet do konce března 2014.


29.11.2013

Osobní konzultace v Praze každý týden

Preferujete osobní schůzku? Chcete s námi osobně prokonzultovat svůj studijní plán, vybrat školu, sestavit finální kalkulaci a připravit žádost o vízum? Schůzky v Praze probíhají pravidelně každý týden. Objednejte si svou konzultaci na naší zelené lince 800 553355. Austrálie je náročné téma a schůzky obvykle probíhají 2-3 hodiny:-)


10.03.2013

Z Nového Zélandu přímo do Austrálie

Pobýváte aktuálně na Novém Zélandu v rámci ročního programu Working Holiday? Nechcete ještě jižní polokouli opouštět a využít výhod studentského víza v Austrálii? Zajistíme Vaše studentská i studentská partnerská víza! Provedeme Vás všemi kroky příprav od podání přihlášky ke studiu, přes vyřízení víza až po samotný odlet do Austrálie – vše 100% online. Jen v roce 2012 jsme takto pomohli zajistit „přesun“ do Austrálie několika desítkám klientů:-) Stačí nás kontaktovat na: cr@australiaexpert.cz nebo přes skype.


12.02.2013

přehled všech aktualit

AustraliaExpert portál

O portálu AustraliaExpert

StudyPlanner - plánovač studia

PriceTotal! - porovnávač cen kurzů

Jak vyhledávat kurzy a školy

Uživatelský účet AustraliaExpert

AE asistenční služby

Služby a výhody pro klienty

Kontakty v ČR a Austrálii

Studium v Austrálii v 5ti krocích

Ubytování v Sydney - vybavené byty

Zajišťování turistických víz

Vyžádání kalkulace studia na míru

AE průvodce studijními pobyty

Proč studovat v Austrálii

Kurzy v Austrálii

Australské lokality

Studentské vízum do Austrálie

Turistické vízum do Austrálie

Práce v Austrálii

Ubytování v Austrálii

Zdravotní pojištění OSHC

Letenky do Austrálie - časté dotazy

Zajímavé blogy z Austrálie

Jak sestavit plán svého studia?

© 1995-2012 CZEKO Group, s.r.o.
Education & Travel Connections. Všechna práva vyhrazena.

Podmínky užívání

Ochrana osobních údajů

Pravidla pro registrované uživatele