My status

Vítejte na AustraliaExpert Česká republika!   zaregistrovat nebo přihlásit.Nabídka kurzů

Vyhledávání škol

StudyPlanner

Porovnávač cen

Akční nabídky

Knihovna informací

Naše služby

Co je třeba vědět...

Služby a výhody pro klienty:

Čtěte o všech výhodách, které získáte jako klienti AustraliaExpert. Postaráme se o Vás od úplného počátku příprav Vaší cesty až po návrat zpět do České republiky. Využijte zdarma zázemí našeho studentského centra v Austrálii během pobytu.

Kontakty v ČR a Austrálii:

Kompletní seznam kontaktů. Jste nyní v ČR, Austrálii nebo v jiné zemi? Vždy je možné se s námi spojit. Kontaktujte nás osobně, telefonicky nebo elektronicky. Těšíme se na komunikaci s Vámi.

Studentské vízum do Austrálie:

Zde se dozvíte vše o studentských vízech. Celá sekce je vytvořena z často kladených otázek a detailních odpovědí. Klienti AustraliaExpert jsou při podávání žádosti o vízum zastupováni naším registrovaným migračním agentem.

Vyžádání kalkulace studia na míru:

Využijte našich zkušeností, poraďte se s námi o svém záměru a nechte si navrhnout nejvhodnější řešení právě pro Vás. Kalkulací a návrh studia obdržíte ještě ten samý den!

Ubytování v Sydney - vybavené byty:

Všichni naši klienti mohou využít ubytování v plně vybavených studentských bytech za super nízké ceny od 155 AUD za týden. Podívejte se na fotografie z našich bytů.

Zajímavé blogy z Austrálie:

Přečtěte si blogy z Austrálie psané našimi současnými i bývalými klienty. Najdete v nich inspiraci pro své vlastní plány a mnoho užitečných rad a informací z první ruky.

Zajišťování turistických víz:

Nemáte v úmyslu využít možnosti studia na jazykové škole a přejete si od nás zajistit samotné turistické vízum? Zajištění víza můžete nechat na nás.

Jak sestavit plán svého studia?:

Nejste si jisti jaký kurz vybrat, kolik týdnů studia zvolit, kolik týdnů prázdnin a jak vlastně vše sestavit do konkrétního studijního plánu? Podívejte se na nejpopulárnější studijní plány!


Balíčky akademické angličtiny v Sydney:

Akademická angličtina 12 týdnů


aktuality

Navitas snižuje zápisné na 99 AUD

Jazykové školy Navitas v celé Austrálii snižují registrační poplatek, neboli zápisné na pouhých 99 AUD. Sleva na zápisném je platná pro podání přihlášek do konce roku 2015.


01.11.2015

Strathfield College - snižuje cenu

Strathfield College v Sydney snižuje cenu kurzu General English. Za jeden týden studia zaplatíte pouze 180 AUD. (více info...)


18.05.2015

Osobní konzultace v Praze každý týden

Preferujete osobní schůzku? Chcete s námi osobně prokonzultovat svůj studijní plán, vybrat školu, sestavit finální kalkulaci a připravit žádost o vízum? Schůzky v Praze probíhají pravidelně každý týden. Objednejte si svou konzultaci na naší zelené lince 800 553355. Austrálie je náročné téma a schůzky obvykle probíhají 2-3 hodiny:-)


15.03.2015

Nezapomeňte na podání daňového přiznání v Austrálii

S posledním červnovým dnem končí v Austrálii finanční rok 2014/2015 a od 1.července do 31.října 2015 by měl každý, kdo v Austrálii pracuje, podat daňové přiznání neboli tax return.


15.03.2015

LEXIS ENGLISH - Týdny studia ZDARMA

Pokud podáte přihlášku ke studiu do konce června 2014, získáte týdny studia zdarma navíc. Na všech jazykových školách Lexis English v Byron Bay, Sunchine Coast a Perthu obdržíte za každých 5 týdnů studia navíc 1 týden studia zdarma. Navíc 0 AUD zápisné.


01.04.2014

Podejte přihlášku včas a ušetřete!

Věděli jste, že v Austrálii začíná právě nízká sezóna, která končí až 30.6.2014? V této době nabízí většina jazykových škol řadu zvýhodnění pro podané přihlášky. Využijte nabídek škol s nulovým zápisným, týdny zdarma nebo sníženým školným. Většina těchto nabídek končí k 30.6.2014. Stačí jen podat přihlášku včas a ušetřit. Platí i pro odjezdy naplánované na září a říjen 2014! Přesné kalkulace a návrhy studijních plánů vytváříme na vyžádání ještě ten samý pracovní den.


05.03.2014

přehled všech aktualit

AustraliaExpert portál

O portálu AustraliaExpert

StudyPlanner - plánovač studia

PriceTotal! - porovnávač cen kurzů

Jak vyhledávat kurzy a školy

Uživatelský účet AustraliaExpert

AE asistenční služby

Služby a výhody pro klienty

Kontakty v ČR a Austrálii

Studium v Austrálii v 5ti krocích

Ubytování v Sydney - vybavené byty

Zajišťování turistických víz

Vyžádání kalkulace studia na míru

AE průvodce studijními pobyty

Proč studovat v Austrálii

Kurzy v Austrálii

Australské lokality

Studentské vízum do Austrálie

Turistické vízum do Austrálie

Práce v Austrálii

Ubytování v Austrálii

Zdravotní pojištění OSHC

Letenky do Austrálie - časté dotazy

Zajímavé blogy z Austrálie

Jak sestavit plán svého studia?

© 1995-2012 CZEKO Group, s.r.o.
Education & Travel Connections. Všechna práva vyhrazena.

Podmínky užívání

Ochrana osobních údajů

Pravidla pro registrované uživatele