Vítejte na AustraliaExpert Česká republika!   zaregistrovat nebo přihlásit.Nabídka kurzů

Vyhledávání škol

StudyPlanner

Porovnávač cen

Akční nabídky

Knihovna informací

Naše služby

Co je třeba vědět...

Služby a výhody pro klienty:

Čtěte o všech výhodách, které získáte jako klienti AustraliaExpert. Postaráme se o Vás od úplného počátku příprav Vaší cesty až po návrat zpět do České republiky. Využijte zdarma zázemí našeho studentského centra v Austrálii během pobytu.

Kontakty v ČR a Austrálii:

Kompletní seznam kontaktů. Jste nyní v ČR, Austrálii nebo v jiné zemi? Vždy je možné se s námi spojit. Kontaktujte nás osobně, telefonicky nebo elektronicky. Těšíme se na komunikaci s Vámi.

Studentské vízum do Austrálie:

Zde se dozvíte vše o studentských vízech. Celá sekce je vytvořena z často kladených otázek a detailních odpovědí. Klienti AustraliaExpert jsou při podávání žádosti o vízum zastupováni naším registrovaným migračním agentem.

Vyžádání kalkulace studia na míru:

Využijte našich zkušeností, poraďte se s námi o svém záměru a nechte si navrhnout nejvhodnější řešení právě pro Vás. Kalkulací a návrh studia obdržíte ještě ten samý den!

Ubytování v Sydney - vybavené byty:

Všichni naši klienti mohou využít ubytování v plně vybavených studentských bytech za super nízké ceny od 155 AUD za týden. Podívejte se na fotografie z našich bytů.

Zajímavé blogy z Austrálie:

Přečtěte si blogy z Austrálie psané našimi současnými i bývalými klienty. Najdete v nich inspiraci pro své vlastní plány a mnoho užitečných rad a informací z první ruky.

Zajišťování turistických víz:

Nemáte v úmyslu využít možnosti studia na jazykové škole a přejete si od nás zajistit samotné turistické vízum? Zajištění víza můžete nechat na nás.

Jak sestavit plán svého studia?:

Nejste si jisti jaký kurz vybrat, kolik týdnů studia zvolit, kolik týdnů prázdnin a jak vlastně vše sestavit do konkrétního studijního plánu? Podívejte se na nejpopulárnější studijní plány!


FCE přípravné kurzy v Perthu:

Přípravný kurz FCE 12 týdnů 12 týdnů


aktuality

Speciální nabídky škol pro jaro 2018

I pro počátek roku 2018 jsme pro Vás domluvili pro většinu australských studijních lokalit řadu speciální cenových nabídek od místních jazykových a odborných škol. Domluvte si svou konzultaci nebo si jednoduše vyžádejte kalkulaci online. Pokud Váš požadavek na kalkulaci obdržíme ve všední den do 15:00 hod, zašleme Vám doporučený studijní plán a kalkulaci ještě ten samý den. Vice v tomto článku.


29.01.2018

Odborné konzultace v Praze 2018

S novým rokem a novou energií znovu zahajujeme pravidelná setkání v Praze. Na konzultacích budete mít možnost probrat s vedoucím české kanceláře Honzou Khynychem vše co Vás zajímá včetně speciálních nabídek škol, vízových podmínek i doporučeného postupu při přípravách odjezdu. Honza se věnuje konzultacím již 18 let a osobně připravil několik tisíc žádostí o studentská víza. Pokud tedy chcete probrat svůj plán ze zkušeným odborníkem, objednávejte si konzultaci zdarma na naší zelené lince: 800 55-33-55.


03.01.2018

Vánoční přestávka

Vážení a milí klienti. Tým AustraliaExpert Vám přeje krásné prožití vánočních:-) Naše kanceláře v tomto období malinko přibrzdí, ale kdyby cokoliv, jsme stále na telefonu i emailu. V případě potřeby v ČR volejte prosím na +420 773 156078 a v Austrálii na +61 401 209817. Česká kancelář bude uzavřena od 18.12.2017 do 1.1.2018, kancelář v Sydney od 25.12.2017 do 7.1.2018. Vše nejlepší do nového roku přeje Honza, Lukáš, Jiří, Alexandra a Bára!


15.12.2017

Cass Training má zcela nové prostory v centru Sydney

CTIC - Cass Training Int. College je našimi klienty jednou z nejlépe hodnocených a prověřených jazykových a odborných škol v Sydney. K výborné kvalitě výuky, skvělé ceně a časové flexibilitě studia nyní přibudou i opravdu TOP prostory na nové adrese v centru Sydney: 48 Lime Street, Sydney, NSW. Za nás můžeme jedině doporučit:-)


27.11.2017

Změny ve studentských vízech pro Čechy

Není to tak dávno, kdy Austrálie představila nový model posuzování rizikovosti žadatelů na bázi tzv. kombinovaného modelu, kdy je při celkovém posuzování žádosti o studentská víza brána v úvahu nejen aktuální známka rizikovosti žadatele dle země občanství, ale také známka rizikovosti vzdělávací instituce na kterou se žadatel hlásí. Detaily o tom jak tato změna aktuálně ovlivňuje žadatele z ČR najdete v tomto článku.


03.10.2017

Změny ve vízových poplatcích

Od 1.7.2017 upravuje Austrálie výši poplatku za projednání žádostí o studentská víza ze stávajících 550 AUD na 560 AUD. Včetně poplatku za provedení platby kartou (jinou možnost aktuálně úřad neumožňuje) činí tedy aktuální výše poplatku 566 AUD. V případě partnerských žádostí se poplatek za druhého žadatele úřad upravil ze stávajících 410 AUD na 420 AUD (424 AUD včetně poplatku za platbou kartou).


01.07.2017

přehled všech aktualit

AustraliaExpert portál

O portálu AustraliaExpert

StudyPlanner - plánovač studia

PriceTotal! - porovnávač cen kurzů

Jak vyhledávat kurzy a školy

Uživatelský účet AustraliaExpert

AE asistenční služby

Služby a výhody pro klienty

Kontakty v ČR a Austrálii

Studium v Austrálii v 5ti krocích

Ubytování v Sydney - vybavené byty

Zajišťování turistických víz

Vyžádání kalkulace studia na míru

AE průvodce studijními pobyty

Proč studovat v Austrálii

Kurzy v Austrálii

Australské lokality

Studentské vízum do Austrálie

Turistické vízum do Austrálie

Práce v Austrálii

Ubytování v Austrálii

Zdravotní pojištění OSHC

Letenky do Austrálie - časté dotazy

Zajímavé blogy z Austrálie

Jak sestavit plán svého studia?

© 1995-2012 CZEKO Group, s.r.o.
Education & Travel Connections. Všechna práva vyhrazena.

Podmínky užívání

Ochrana osobních údajů

Pravidla pro registrované uživatele