My status

Vítejte na AustraliaExpert Česká republika!   zaregistrovat nebo přihlásit.Nabídka kurzů

Vyhledávání škol

StudyPlanner

Porovnávač cen

Akční nabídky

Knihovna informací


Knihovna informací

Knihovna informací > AE asistenční služby > Služby a výhody pro klienty

Služby a výhody pro klienty

   

Náš tým se o Vás postará od úplného počátku příprav Vaší cesty až po návrat zpět do České republiky.

 

Cesta do Austrálie je pro všechny z Vás velký projekt, dost možná jeden z největších a nejzajímavějších ve Vašem dosavadním životě. Cestujete daleko a na dlouho. V Austrálii nebudete na dovolené, budete zde studovat, pracovat a žít. Tak jako v běžném životě, i během pobytu v Austrálii zažijete radost s úspěchu, štěstí, ale i nelehké situace, kdy bude každá rada drahá.

 

Mnoho z Vás odjíždí na půl roku, jiní v Austrálii studují i několik let, někteří se nakonec rozhodnou zůstat trvale. Ať je Váš plán jakýkoliv, bude to běh na dlouhou trať.

 

Pro tak dlouhou spolupráci bude pro Vás klíčové, abyste si vybrali zkušeného, důvěryhodného a silného partnera.

 

AustraliaExpert patří k nejstarším agenturám se specializací na Austrálii v České republice. Za dobu své činnosti jsme vypravili tisíce studentů do Austrálie. Máme k dispozici aktuální informace, máme silné zázemí v ČR i Austrálii, známe dokonale vízovou problematiku a můžeme se pochlubit mnoha pozitivními referencemi, které klienti uveřejnili na svých stránkách a účtech v sociálních sítích.

 

 

 

Čtěte o nejdůležitějších výhodách pro naše klienty:

 

 

 

Víza od A do Z – žádných návodů jak si připravit a podat žádost o vízum sami se u nás nemusíte obávat. Vaší žádost s Vámi kompletně připravíme včetně obsahové části jednotlivých příloh. Žádost za Vás následně podáme. Aby vše bylo opravdu snadné, nevyplňujete žádné formuláře v angličtině, pouze naše vlastní PDF formuláře v českém jazyce, ty lze jednoduše vyplnit přímo v počítači, uložit a zaslat zpět emailem.

 

Konzultace v Praze - preferujete osobní schůzku? Chcete s námi osobně prokonzultovat svůj studijní plán, vybrat školu, sestavit finální kalkulaci a připravit žádost o vízum? Schůzky v Praze probíhají pravidelně v každém týdnu. Objednejte si svou konzultaci na naší infolince 774 808707. Pokud je pro Vás Praha daleko, zajistíme Váš pobyt kompletně online. U nás se jedná o standardní formu příprav. Celý proces příprav jsme díky mnoha letům praxe dovedli takřka k dokonalosti. Online přípravu zvolili již stovky našich klientů z celé ČR a SR.

 

Levné letenky - u nás Vám vždy poradíme s výběrem nejvhodnější letenky. Vedle ceny budeme společně zvažovat váhové limity pro Vaše zavazadla, možnosti stop-overů spojené s návštěvou některých zajimavých asijských destinací a také to, zda bude ve Vašem případě vhodnější zakoupit letenku jednosměrnou nebo zpáteční.

 

 

 

 

Infolinka zdarma - každý klient s námi během příprav svého odjezdu v průměru protelefonuje více jak 4 hodiny čistého času. Chceme, abyste nám volali kdykoliv potřebujete. Proto za hovory s námi nikdy neplatíte. Chcete se poradit o výběru školy, prokonzultovat vhodnost Vámi preferovaného studijního plánu nebo se rychle na cokoliv zeptat? Zavolejte na naši bezplatnou linku. Ústředna linky pracuje na principu zpětného volání. Automatický hlas Vás informuje o zaznamenání Vašeho telefonního čísla, následně bude hovor zavěšen. Je to pouze proto, abychom Vám v zápěti mohli zavolat zpět. Služba je dostupná pro všechny mobilní sítě a pevné linky v České republice.


Garance práce pouze u nás - nestačí Vám jen rady pro hledání práce nebo soupisy nabídek práce? Nechcete "garanci sjednání pracovního pohovoru" ale garanci umístění po Vašem příletu do Austrálie? Naše studentské centrum v Sydney připravilo pro všechny naše klienty exkluzivní nabídku placených stáží v oblasti hotelových služeb a provozů. Stačí jen základy angličtiny a předchozí zkušenost není požadována. Do programu se můžete zapsat ihned po příletu v našem studentském centru. Podrobnosti naleznete v sekci práce v Austrálii.

 

Plánovač studia - webstránku AustraliaExpert a její online nástroje jsme vytvořili speciálně pro tvorbu a porovnávání nákladových kalkulací, a sestavování detailních studijní plánů, více v sekci nástroje StudyPlanner a PriceTotal. Své návrhy studijních plánů si můžete ukládat ve svém uživatelském účtu. Při návrhu Vašeho studia samozřejmě můžete počítat s naší plnou podporou. Přemýšlíte jaký kurz zvolit a jak dlouhý? Zvažujete, že byste kombinovali např. 2 různé kurzy a mezi ně vložili prázdniny? Zavolejte nám na naši bezplatnou infolinku nebo si vyžádejte návrh kalkulace a studijního plánu online. Rádi Vám poradíme a vytvoříme naše vlastní návrhy studijních plánů, tyto Vám následně uložíme do Vašeho online uživatelského účtu, kde s nimi můžete dále pracovat nebo podat přihlášku online!  Pokud svůj požadavek zašlete do 15:00 získáte návrhy studijního plánu ještě ten samý den!

 

 

 

 

Migrační licence - Vaši žádost o vízum u nás podává držitel speciální migrační licence (Jiří Mrkvánek – MARN 0532021). Tato licence je velmi praktická zejména při prodlužování pobytu a žádání o nové vízum přímo v Austrálii. Registrovaný migrační agent Vás při celém řízení může zcela zastupovat, a pokud si budete přát, komunikovat místo Vás také s imigračním úředníkem. V České republice působí pouze 2 specializované agentury včetně AustraliaExpert, které dokáží nabídnout tuto výhodu svým klientům a nechat své klienty zastupovat migračním agentem. Imigrační licence nám umožňuje zajišťovat i další typy víz včetně business sponsored visa nebo permanent residency.

 

 

Studentské centrum - s Vaším odjezdem naše spolupráce zdaleko nakončí. AustraliaExpert provozuje největší studentské centrum v Sydney pro české a slovenské studenty již řadu let. V Austrálii Vám zajistíme prostřednictvím našeho studentského centra bezplatnou podporu a zázemí během celého pobytu.

  • popříletové orientace
  • počítače a bezplatný internet
  • tisk, kopírování a asistence při hledání práce
  • ubytovací služby
  • prodlužování víz
  • zajištění dalšího studia
  • imigrační poradenství (Jiří Mrkvánek, MARA Number: 0532021)
  • podpora po dobu celého pobytu

Kompletní konktaktní údaje studentské centra v Sydney naleznete v sekci kontaktů.

 

 

Vybavené byty - kvalitní ubytování v Sydney v plně vybavených studentských bytech zajišťujeme našim klientům již několik let. Ke 30ti stávajícím bytům nyní přibyly další dva nové, které jsou vybaveny také velkoplošnou 3D televizí. U všech bytů ja samozřejmostí internetové připojení. Lokality jsou vybírány tak, aby Vám vždy stačila nejlevnější jízdenka na MHD a cesta do školy netrvala více jak 30 minut.

Hlavní přednosti našeho ubytování:

- kompletně zajištěno ještě před odletem
- kvalitní bydlení bez agenturní provize, tedy za nejnižší ceny
- byty zařizované v poslední době disponují i 3D televizory
- zůstaňte jak dlouho chcete, můžete zůstat 4 týdny nebo třeba celý rok
- žádný poplatek za zajištění ubytování

Více informací o těchto bytech, cenách ubytování a fotografie naleznete zde.

AustraliaExpert portál

O portálu AustraliaExpert

StudyPlanner - plánovač studia

PriceTotal! - porovnávač cen kurzů

Jak vyhledávat kurzy a školy

Uživatelský účet AustraliaExpert

AE asistenční služby

Služby a výhody pro klienty

Kontakty v ČR a Austrálii

Studium v Austrálii v 5ti krocích

Ubytování v Sydney - vybavené byty

Zajišťování turistických víz

Vyžádání kalkulace studia na míru

AE průvodce studijními pobyty

Proč studovat v Austrálii

Kurzy v Austrálii

Australské lokality

Studentské vízum do Austrálie

Turistické vízum do Austrálie

Práce v Austrálii

Ubytování v Austrálii

Zdravotní pojištění OSHC

Letenky do Austrálie - časté dotazy

Zajímavé blogy z Austrálie

Jak sestavit plán svého studia?

© 1995-2012 CZEKO Group, s.r.o.
Education & Travel Connections. Všechna práva vyhrazena.

Podmínky užívání

Ochrana osobních údajů

Pravidla pro registrované uživatele