Jazykové kurzy v Austrálii

Školy poskytující jazykové kurzy v Austrálii mají obecně vynikající kvalitu a je to jeden z hlavních důvodů proč pro jazykový pobyt volit právě Austrálii.

Co je dobré vědět?

Pravidlo č.1 : dražší neznamená lepší

Vyšší cena studia automaticky neznamená vyšší kvalitu. Doporučíme Vám tedy kvalitní a prověřené školy za nejnižší možnou cenu. Nechceme, abyste za jazykové kurzy v Austrálii platili více než musíte.

Studenti z ČR mají možnost získat řadu slev ze základních ceníků škol a my o těchto slevách víme. Navíc naši klienti studují nebo studovali na většině škol a tak víme, kde jsou spokojeni a kde méně. Zpětná vazba od klientů je nejspolehlivějším rádcem při výběru, určitě nespoléháme na propagační materiály škol nebo aktivitu jejich marketingových pracovníků. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá. 80% všech našich klientů nás oslovuje na základě pozitivního doporučení. 

Jak dosáhnout nejlepší ceny studia?

Mnoho z Vás je po první schůzce s námi příjemně překvapená jak nízkých celkových nákladů jsme při společném sestavování kalkulace dosáhli. Při sestavení studijního plánu pro Vás kombinujeme nejvýhodnější speciální nabídky škol s využitím maximálního množství týdnů prázdnin v průběhu studia, které pravidla pro studentská víza umožňují. Nejtypičtější studijní plán bývá na dobu přibližně prvních 6 měsíců sestaven takto:

10 týdnů studia (první studijní blok) + 5 týdnů prázdnin + 8 týdnů studia (druhý studijní blok) + 1 měsíc prázdnin = cca 6 pobytových měsíců s možností dalšího prodloužení

 

Jazykové kurzy v Austrálii

Na co si dát určitě pozor při výběru jazykové školy?

Flexibilita studia

Důležité ale je, aby škola dokázala nabídnout ranní i večerní výuku. Tuto možnost zdaleka všechny školy nemají. Obecně je pro Vás vhodnější studovat dopoledne, ale pokud se naskytne zajímavá práce na ráno, je dobré, když ve škole můžete zažádat o přesunutí Vaší výuky na večer od následujícího pondělí. Toto je pro bezproblémovou kombinaci práce a studia velmi důležité.

Dopravní dostupnost

V případě velkých měst jako je Sydney je třeba brát v úvahu i lokalitu školy, abyste nemuseli do školy každý den cestovat déle než je třeba. Školy v centru jsou v tomto sázkou na jistotu. Velmi důležité jsou samozřejmě také reference studentů, širší nabídka kurzů, vybavení školy a v neposlední řadě vyvážený národnostní mix.

Jak získat informace?

Všechny tyto kritéria bohužel nejsou součástí propagačních materiálů škol ani webových prezentací, i proto doporučujeme nezávaznou osobní schůzku, kde Vám budeme moci navrhnout nejvhodnější skladbu jazykových kurzů a časový plán studia včetně rozvržení prázdnin.