Speciální nabídky škol

Studium zprostředkováváme déle než 20 let na téměř 200 vzdělávacích institucích z celé Austrálie. Níže naleznete výběr aktuálně nejpopulárnějších speciálních nabídek.

 

Název školy: CTIC – Cass Training International College
Lokalita: Sydney City

Detail speciální nabídky: 
Pro rok 2019 si CTIC připravila nejvýhodnější cenu v historii se kterou překvapila všechny, nás nevyjímaje:-) Za týden studia aktuálně zaplatíte pouze 180 AUD. Cena je k dispozici exkluzivně pouze klientům AustraliaExpert. Mezi kvalitními jazykovými školami v Sydney se jedná o bezkonkurenční nabídku.

Název školy: CCI – Cambridge College International
Lokalita: Sydney City

Detail speciální nabídky: 
Speciální cena 185 AUD za týden jazykového studia a snížené zápisné pouze pro naše klienty. To je aktuálně nejvýhodnější nabídka mezi prověřenými školami. Možnost ranní a večerní výuky je samozřejmostí. Škola se navíc před několika měsíci stěhovala do zcela nových prostor v centru a nabídne tak i prostory ke studiu v té nejvyšší kvalitě.

Název školy: ELSIS
Lokalita: Sydney City

Detail speciální nabídky: 
Studujte na jedné z největších jazykových škol v centru Sydney za pouhých 200 AUD za týden, navíc zaplatíte snížené zápisné. S jazykovou školu ELSIS máme za více než 10 let spolupráce jen ty nejlepší zkušenosti. Škola nabízí volitelně ranní, odpolední nebo večerní výuku, což je velmi praktické při kombinování s prací.

Název školy: Greenwich College
Lokalita: Sydney City

Detail speciální nabídky: 
Greenwich College je jazyková škola prémiové kvality s nejširší nabídkou kurzů zahrnující mimo jiné obchodní angličtinu a všechny úrovně přípravných kurzů ke zkouškám Cambridge. Všechny kurzy je navíc možné studovat jako ranní i jako večerní. Využít můžete nabídky sníženého školného ve výši 220 AUD na všechny kurzy a snížené zápisné.

 

Název školy: Sydney English Academy
Lokalita: Manly, Sydney

Detail speciální nabídky: 
Sydney English Academy je menší školou rodinného typu s velmi individuálním přístupem ke studentům. Škola se nachází v atraktivní plážové čtvrti Manly. Můžete tak studovat angličtinu přímo u oceánu za sníženou cenu od 210 AUD za týden studia.

 

Název školy: SELC
Lokalita: Bondi Junction, Sydney

Detail speciální nabídky: 
SELC patří k nejstarším a nejkvalitnějším školám nejen v Sydney, ale v celé Austrálii. Prostory školy se nachází poblíž nejznámější pláže Bondi Beach. Můžete zde volit mezi ranními a večerními kurzy angličtiny za sníženou cenu 225 AUD/týden a navíc získáte zápisné zdarma.

 

Kam dále: