Speciální nabídky škol

Studium zprostředkováváme déle než 20 let na téměř 200 vzdělávacích institucích z celé Austrálie. Níže naleznete výběr aktuálně nejpopulárnějších speciálních nabídek.

 

Název školy: CTIC – Cass Training International College
Lokalita: Sydney City

Detail speciální nabídky: 
Pouze u nás můžete podávat přihlášky na jazykové kurzy i v roce 2018 s cenou studia dle speciální nabídky z roku 2017! Jazykové kurzy té nejvyšší kvality pouze za 195 AUD/týden s možností ranní nebo večerní výuky a sníženým zápisným.

Název školy: CCI – Cambridge College International
Lokalita: Sydney City

Detail speciální nabídky: 
Speciální cena 185 AUD za týden jazykového studia a snížené zápisné pouze pro naše klienty. To je aktuálně nejvýhodnější nabídka mezi prověřenými školami. Možnost ranní a večerní výuky je samozřejmostí. Škola se navíc před několika měsíci stěhovala do zcela nových prostor v centru a nabídne tak i prostory ke studiu v té nejvyšší kvalitě.

Ke stažení: CCI_studijni_plan.pdf

Název školy: ELSIS
Lokalita: Sydney City

Detail speciální nabídky: 
Studujte na jedné z největších jazykových škol v centru Sydney za pouhých 200 AUD za týden, navíc zaplatíte snížené zápisné. S jazykovou školu ELSIS máme za více než 10 let spolupráce jen ty nejlepší zkušenosti. Škola nabízí volitelně ranní, odpolední nebo večerní výuku, což je velmi praktické při kombinování s prací.

Název školy: Greenwich College
Lokalita: Sydney City

Detail speciální nabídky: 
Greenwich College je jazyková škola prémiové kvality s nejširší nabídkou kurzů zahrnující mimo jiné obchodní angličtinu a všechny úrovně přípravných kurzů ke zkouškám Cambridge. Všechny kurzy je navíc možné studovat jako ranní i jako večerní. Využít můžete nabídky sníženého školného ve výši 220 AUD na všechny kurzy a snížené zápisné.

 

Kam dále: